Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Sa oled siin

Terviseamet korraldab Võrus ilu- ja isikuteenindajatele tasuta infopäeva

Terviseamet korraldab Võrus ilu- ja isikuteenuste osutajatele tasuta infopäeva, mille eesmärk on suurendada teenuseosutajate teadlikkust valdkonnaga kaasnevatest ohtudest. Infopäev on suunatud nii praktiseerivatele kui ka alustavatele ja alles õppivatele ilu- ja isikuteenindajatele.

Lõuna regionaalosakonna vaneminspektori Gerttu Uibo sõnul korraldab Terviseamet esmakordselt Võrus tasuta ilu- ja isikuteenuste teabepäeva. „Teabepäeva eesmärk on suurendada teadlikkust valdkonnaga kaasnevatest ohtudest, tutvustada kehtivaid määrusi ja tervisekaitsenõudeid, juhtida tähelepanu järelevalve käigus enim levinud puudustele,“ selgitas ta ja lisas, et infopäevale on oodatud nii valdkonnas tegutsevad kui ka alles alustavad iluteenindajad.

Ilu- ja isikuteenuse infopäeval annavad valdkonda puudutavatel teemadel ülevaate Terviseameti spetsialistid. Täpsemalt räägitakse valdkonda puudutavatest tervisekaitsenõuetest, järelevalve käigus enim tuvastatud puudustest, teenuse osutamisel kasutatavatest kemikaalidest, meditsiiniseadmetest ja kosmeetikatoodetest ning „piiripealsetest“ iluteenustest.

Võru infopäev toimub 16. augustil kell 11 aadressil Jüri 12, III korrus. Infopäev kestab neli tundi.

Infopäevad on kõigile tasuta. Registreeri end infopäevale siin.

Veel uudiseid samal teemal

25.08.2023

Terviseamet korraldab Kohtla-Järvel tasuta ilu- ja isikuteenuste infopäeva

Terviseamet korraldab tasuta ilu- ja isikuteenuste infopäeva Kohtla-Järvel, kuhu on oodatud nii valdkonnas tegutsevad kui ka alles alustavad iluteenindajad.

24.07.2023

Terviseamet tuletab meelde: enne iluprotseduuri kontrolli teenindaja tausta!

Iluteenuseid ostes tasub eelnevalt läbi viia põhjalik eeltöö, sest kogemuse või kvalifikatsiooni puudumine võib viia suurenenud tüsistuste riskini, ebakvaliteetse tulemuseni ja halvimal juhul pöördumatute tervisekahjustusteni.